מוגש כשירות לציבור ללא תשלום

ממליצים

הורים ומורים מספרים וממליצים

אני מכירה את האתר שלך. הוא כבר מזמן אצלי במועדפים.
ש. מחנכת בכיתות הנמוכות
מתוך פורום פופולארי באינטרנט
היי שלומית נתקלתי באתר שלך באחד מהתגובות בפייסבוק כבר יומיים שאני מרותקת לאתר ונהנית ממנו יש לי ילד בכיתה א שמתקשה עם הצלילים והניקוד ויש לי ילד בגן חובה שצמא ללמוד מצאתי שהאתר שלך ממש ידידותי ופוגע במטרה בדיוק במטרה אצלי בכל אופן אז רציתי לומר תודה תודה רבה!!!
י.
הורה
בני ואני נהנים מאוד מהאתר שלך, תודה רבה על שאת חולקת ידע כה חשוב! האתר והידע שלך הוא אוצר בלום. תוכניותי ללמד את בני קריאה נדחו מעט ולאחרונה התחלתי שוב ושנינו ממש נהנים ממנו.
ת.
הורה
אני כל העת ממליצה על האתר. תבורכי.
ה.
תודה! אתר מעולה! תודה מקרב לב!
מורה
קבוצת מורים בפייסבוק
תודה! האתר שלך מעולה. אני נעזרת בו בשיעורים כל תלמידי יודעים לדקלם שלכתוב אחד זה עולים לגג יורדים במעלית.
מורה
קבוצת מורים בפייסבוק
גם אני השתמשתי בו המון להקניית כתיבת האותיות. תודה רבה
מורה
קבוצת מורים בפייסבוק
אתר מעולה! אני נעזרת בו עם התלמידים. תודה!
מורה
קבוצת מורים בפייסבוק
נחשפתי לאתר שלך לגמרי במקרה. אני מרפאה בעיסוק במקצועי ועובדת בחינוך המיוחד. תודה לך על אתר נפלא ונגיש.
נ.
מרפאה בעיסוק
אני מורה גמלאית אחרי 35 שנות הוראה בביה"ס היסודי . כרגע אני מלמדת באופן פרטי הקניית קריאה לילדים בגיל 5 ומאוד התרשמתי משיטתך .
ה.
מורה
הספר ["ספר הניקוד של הגמדים"]פשוט מלא קסם. הבן שלי (עולה לכיתה א') לא עוזב אותו לרגע. הוא כל כך גאה בספר שלו,שלטענתו הוא הכי קטן בעולם . הוא קורא בו שעות (תוך כדי רביצה על הספה בחופש הגדול) מתגלגל מצחוק ומקריא לנו אותו. רציתי רק לומר תודה!
ל.
הורה
הגעתי לאתר שלך, והרגשתי כמו בחנות ממתקים: לא ידעתי מה לזלול קודם. אני מורה ללשון בגמלאות. מאז שפרשתי אני משתלמת בהוראה לתלמידים עם לקויות למידה. האתר שלך כל כך נדיב. את פורשת בו את כל החוכמה והניסיון שצברת ב15 שנות עבודתך, ומעודדת לקחת ולהפיץ. אכן יד מפוארת לזכר אביך, משה אגוזי ז"ל. אני בטוחה שהוא היה מאד גאה בך. קבלי את תודתי העמוקה על ים המידע החשוב שאת תורמת, שיביא תועלת לכל מי שאעזור לו.
נ.
מורה
בע"ה שלום וברכה שלומית, ברצוני להודות על האתר הנפלא, הנתינה שלך מקסימה. אני יושבת עם בנותיי יום יום אנחנו מתקדמות לאט לאט בין המצגות והדפים עולים בסולם האותיות הניקוד והקריאה. נדיר בדורנו למצוא אתר כל כך איכותי עם חומר שמיש מקדם ומלא נתינה ובנוסף גם מתעדכן בנושאים המעסיקים הורים כג' הצבת גבולות וכד'. נשמח לראות את האתר צומח ומתרחב לתחומים נוספים ובאופן אישי, נשמח בהצלחתך. אצלנו את כבר גורפת אחת כזושוב תודה, ושיהיה רק טוב ונתינה אמיתית.
הורה
שלומית שלום, תודה עבור ההקדשה שרשמת לביתי נועה (ספר הניקוד של הגמדים) . הספר הוא הצלחה מדהימה היא כל הזמן מבקשת לקרוא בו , ובלילה מתעקשת שהספר יונח לידה. אני מעוניינת לרכוש את יתר הספרים שכתבת אם איני טועה עוד 3. הילדה בת השש ועולה לכיתה לא'.
א.
הורה
ערב טוב, ברצוני לברך אותך על הנכס שפרסמת ובנית באתר המדהים שלך. כמחנכת כיתה א' וכמאבחנת דידקטית להוראה מתקנת הן בעברית והן בחשבון, נתקלתי לראשונה באתר מועיל זה. האתר מכיל כלים ותומכים חזותיים המקלים באופן מאד מאד משמעותי על עבודת התלמידים. היסודיות בעבודתך והאופן שבו בנויות המצגות פשוט ראויות לכל הערכה שהיא. פרסמת נכס חשוב ואשרייך על-כך! אנו עובדות כעת עם "עמדות חכמות" בכיתה ובכל שיעור של הקנייה אני מראה הן את מצגת האות והן את מצגת הניקוד. תודה רבה על עבודתך.
ק.
מחנכת ומאבחנת דידקטית
לשלומית אולצי'ק שלום, עיינתי במקרה באתר שלך "שלומדים" האתר מרתק ומעמיק והיה חשוב לי שתדעי שמרגישים את הנדיבות והנתינה שלך ואת המקצועיות הרבה אני אמא לשניים,הילדים שלי בני 5.5 + 4 מעיון קצר בתכנים שציינת קיבלתי המון תשובות שלא קיבלתי מגננות, סבתות, מדריכי הורים ואפילו שתי פסיכולוגיות שהגעתי לפגישות בצורה מסודרת. רציתי להודות לך ולחזק ידייך בעשייה שלך וודאי אעיין בו רבות.
א.
הורה
לפני כמה שנים רכשתי ממך את ספר הניקוד של הגמדים עבור בתי הגדולה ע"מ שתפנים את סימני הניקוד. מאז עברנו דירה, איבדנו כמה חפצים ועכשיו אני רוצה לללמד את בתי הקטנה לקרוא. הפכתי את הבית הבוקר ולא הצלחתי למצוא את הספר. האם אפשר לקנות ממך שוב את הספר? תודה מראש,
ע.
הורה
שלום לך שלומית,מצאתי את האתר שלך ומצאתי בו עולם ומלואו. אני מחנכת כתה ב' ופתאום נפלו לי המון אסימונים לגבי ילדים שמתקשים הן ברכישת הקריאה והכתיבה והן בחשבון. גם כאימא מצאתי באתרך דברים שנגעו לי ועזרו לי ביום יום עם הילדים. תודה לך על המידע שאת מוסרת בחינם ללא תמורה. אני בטוחה שאביך גאה בך ושמח על ההנצחה שבחרת עבורו. יישר כוח
ט.
מחנכת
שלומית, אני מורה להוראה מתקנת ולאחרונה נתקלתי באתר. נדהמתי והופתעתי עד מאד ברצוני להודות לך מעומק הלב על ההשקעה הרבה בבניית האתר ובעיקר על השיתוף. אני עובדת עם ילדי א' ועושה שימוש רב במצגות ובדפים. יישר כוח!!!!!!!
ז.
מורה
יופי של אתר! אתר מושקע. למדתי ממנו המון!
ו.
שלום רב שמי ד, ואני עומדת להיות מחנכת כיתה א בשנה"ל הבאה. מאחר ואין לי הכשרה כמורה לקריאה או חשבון (אני מורה לאמנות ותנועה בהכשרתי) עוד לפני שממש התקבלתי לעבודה חיפשתי באינטרנט חומר על הוראת אוריינות וחשבון, ולשמחתי הגעתי לאתר שלך. התרשמתי ואף התרגשתי מהגישה, החכמה והאנושיות ואני מודה לך מאוד.
ד.
מחנכת
שלום שלומית וחג שמח. התוודעתי לאתר שלך דרך המלצה של בת-משפחה קרובה, הלומדת תואר שני לחינוך, שהמליצה בחום על האתר לצורך רכישת כלים ללימוד קריאה לילדים. למדתי, החכמתי ונהניתי מאוד מהשיטוט בו, ובימים האחרונים אני שב ומבקר בו לטיפים נוספים..
ש.
שלום שלומית, נכנסתי לאתר שלך וגיליתי אוצר יקר. שמחתי מאד ועל כך תבורכי. ממני בהוקרה
צ. מחיפה
האתר מדהים, חכם, נאה ושימושי. הילדים שלי כבר גדולים ונכדים עוד אין...אך הפצתי את הקישור לכל חברותי שהן סבתות לילדים בגיל הרך ולכל האמהות הצעירות שיש לנו במשפחה. כל הכבוד לך ואני מקווה שישתמשו בו רבים.
אמא
לכל חברותי הנה אתר חינמי ללימוד קריאה וחשבון מ ד ה י ם ואפקטיבי שעובד בשיטות הישנות הקלאסיות את החומרים והמצגות באתר פיתחה כתבה ועיצבה שלומית אולצ'יק - אגוזי, אישה יצירתית ומוכשרת מאוד שעסקה בהוראה מתקנת. האתר הוקם ממניעים של תרומה לציבור. אין בו פרסומות ולא עומד מאחוריו גורם מסחרי. השיטות מאוד אפקטיביות. אתן מוזמנות להעביר הלאה לסבתות ואמהות לילדים בגיל המתאים.
א.
פוסט בפורום פופולארי באינטרנט
שלומית שלום, אני אם לשני בנים תאומים בני חמש. בחיפושיי ברשת אחר חומרים ללימוד זיהוי וכתיבת האותיות נתקלתי באתר המופלא שלך. האתר מכיל חומרים מקצועיים וייחודיים להקניית כתיבת האותיות נכון. תודה על השיתוף שלך ברשת. המלצתי לחברות רבות להכנס. יישר כוח!
ש.
הורה
שלומית שלום רב, ברצוני לשבח ולהודות לך על האתר הנפלא הזה. פשוט ללמוד בכיף עם כלים מצוינים, ברצוני להודות לך מקרב לב על העבודה שעשית.
ק.
שלומית היקרה אני ובני בן החמש עושים את צעדנו הראשונים בקריאה באמצעות האתר תוך שבועיים הוא מצליח לכתוב ולזהות את כל האותיות הדרך שבה את מסבירה במצגות מדהימה כעת עברנו לניקוד רציתי להודות לך על האתר ולומר כי הוא כלי עזר מצויין תודה רבה.
י.
הורה
מקווה ששלומך טוב, שמי נ. , אני מתגוררת בבנגקוק במסגרת שליחות, בהכשרתי אני מדריכה לחינוך בלתי פורמלי, והתבקשתי ללמד ילדי שליחים הכנה לכיתה א'. הגעתי לאתר שלך – ומאוד התרשמתי מהמקצועיות והאנושיות שניכרת בכל. אני מסתייעת רבות באתר שלך ונהנת לראות את הדרך היפה שבא את מלמדת את האותיות. תודה מראש ובוקר טוב לישראל.
נ.
מדריכה לחינוך בלתי פורמאלי, בנגקוק
רציתי לספר לך שהדרך באתר ללימוד ניקוד כאילו נרשמה לילד שלי מאז שלימדתי אותו ניקוד לפי ההסבר באתר הוא נהנה מהניקוד . המצאתי לו גלגל ניקוד .הוא מת על לסובב אותו . השבוע לימד לפי ההסבר שלך באתר את אחיו הקטן ניקוד ! תודה מקרב לב!
ס.
הורה
שלום שלומית, אני רוצה להודות לך על האתר המדהים שלך ועל הנתינה המדהימה שלך. לא מזמן קראה לי הגננת של בני בן השש ואמרה לי שהיא מזהה בעיה אצלו. היא יושבת איתו כ- 4 שעות שבועיות ומלמדת אותו (וגם את האחרים) אותיות ומספרים והוא פשוט לא קולט. אני מבינה שהתסכול מהניסיונות הרבים והכשלונות הרבים גרמו לו להאטם וכל פעם ששואלים אותו שאלה שקשורה לאותיות הוא פשוט אומר בכעס שהוא לא יודע ושיעזבו אותו. הגננת והפסיכולוגית המליצו לשלוח אותו לגננת להוראה מתקנת. חשבתי לעצמי שלא יכול להיות שילד כל כך אינטיליגנטי לא מסוגל ללמוד אותיות והתחלתי לגלוש באינטרנט ולחפש חומרים. אחרי הרבה חיפושים נתקלתי באתר שלך. הדפסתי את החומרים והתחלתי ללמד את א. לפי השיטה שלך. בשניות ניצת אצלו 'ניצוץ' וחווית ההצלחה שלו הפכה למשהו משכר ממש. הוא מבקש שאני אלמד אותו יותר ויותר וממש מתגאה ביכולת שלו. היום ישבנו בבוקר והוא רשם את כל האותיות על לוח מחיק, כולו אושר וגאווה והכריז – 'אני יודע את כל האותיות כמו כל הילדים'.
תודה ענקית בשמי ובשם א..
הורה
חיבת לך תודה ענקית אני עמוק בתחום ההוראה מתקנת ורציתי קצת להתרענן לקראת תלמידה חדשה אין מילים! החומר של הקנית החשבון מובנה מדורג ובעיקר פשוט להבנה (קודם כל למורה...) תודה רבה רבה אין לי ספק שהקנית החומר עכשיו תהיה הרבה יותר פשוטה קלה ומובנת
ח.
מורה
אלופה , השתמשתי בכל הזדמנות !! ממליצה בחום מדי ערב אני לומדת את האות שאני רוצה ללמד, התלמידים מפנימים בקלות !!
ת.
מורה בפייסבוק
אתר מושלםםם עוזר לי מאד כמורה לכיתה א
ל.
מורה בפייסבוק
נפלא
ע.
מורה בפייסבוק
השיטה המוצגת באתר ,היא השיטה הכי כייפית ומהנה שנתקלתי בה ללימוד קריאה, התחלתי ללמד את בני לפני כחצי שנה ( הוא בן 4 כיום) ולא הצלחתי למצוא אף שיטה שאני מתחברת אליה ( אפילו רכשנו את הספר אלפוני ,שהוא בגישה האנליטית הסינטתית- שדומה לדרך בה הוא לומד לקורא ברוסית ,לא הלך) המצגות שלך פשוט מצויינות , ובני ואני נהנים מאוד ללמוד איתם . אז רק רציתי לומר המון תודה על האתר המדהים שלך
ר.
תודה על האתר, הוא מדהים ועזר לנו מאוד. למעשה לימדתי את הבן שלי לקרוא עם המצגות שלך, וזה היה די מדהים כי זה היה אחרי שהסבירו לי שהוא לא יצליח לקרוא..
ר.